Vítejte na webových stránkách

naší zubní ordinace

Smluvní pojišťovny

111 VZP
Všeobecná zdravotní pojišťovna

201 VOZP
Vojenská zdravotní pojišťovna

205 ČPZP
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

207 OZP
Oborová zdravotní pojišťovna

209 ZPŠ
Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

211 ZPMVČR
Zdravotní pojišťovna MVČR

Ordinační hodiny

MUDr. Miroslav Mareš

Bolestivé případy 8:00 - 8:20

Pondělí 8:00 - 15:00

Úterý     8:00 - 14:00

Středa   8:00 - 15:00

Čtvrtek  8:00 - 14:00

Pátek     8:00 - 12:00

MDDr. Filip Kulhánek

Bolestivé případy 7:30 - 8:00

Pondělí 7:30 - 15:30

Úterý     7:30 - 15:30

Středa   7:30 - 15:30

Čtvrtek  7:30 - 14:00

Pátek     7:30 - 12:00

MDDr. Radka Machková

Mateřská dovolená

Nepravidelné ordinování po domluvě v ordinaci

Kontakt

Veselý-zoubek s.r.o.

Školská 834

    564 01 Žamberk

465 613 103

ordinace@vesely-zoubek.cz

Náš sehraný tým

MUDr. Miroslav Mareš

praktický zubní lékař

miroslav@vesely-zoubek.cz

MDDr. Radka Machková

praktická zubní lékařka

radka@vesely-zoubek.cz

MDDr. Filip Kulhánek

praktický zubní lékař

filip@vesely-zoubek.cz

Miroslava Dostálová

zdravotní sestra

miroslava@vesely-zoubek.cz

Lucie Břehovská

zdravotní sestra

lucie@vesely-zoubek.cz

Eva Šulcová

zubní instrumentářka

eva@vesely-zoubek.cz

Mgr. Hana Marešová

manager

hana@vesely-zoubek.cz

Kde nás najdete

Napiště nám